More

  Vstupte s námi do světa, kde prvotřídní dokonalost splyne s vizionářskou estetikou, vytvářející jedinečný integrovaný resort. Představujeme vám Grand Lisboa Palace Resort v Macau. Jedná se o okouzlující místo, kde se vaše sny o luxusu a kráse stanou skutečností.

  V tomto kouzelném prostředí, se můžete těšit na vynikající ubytování od mezinárodně uznávaných značek, ale také na vynikající jídlo a příjemné chvíle ve wellness, které pohladí tělo i duši. To však není vše. Nyní máte možnost předefinovat, co znamená luxusní dovolená. Zažít různorodé lifestylové zážitky plné radosti v nádherném a atraktivním prostředí.

  Resort se skládá ze tří věží, které vám nyní jednu po druhé představíme.

  Grand Lisboa Palace Macau

  Tato část komplexu je ohromující poctou bohatému kulturnímu dědictví a tradicím Macau. Nabízí eleganci a přepychové pohodlí oceněné pěti hvězdičkami časopisu Forbes Travel Guide. Hotelová věž představuje exotickou velkolepost souznění Východu a Západu, která je prezentována v elegantních a vytříbených detailech, od moderních interiérů inspirovaných chinoiserií až po umělecká díla vytvořená na zakázku slavnými místními umělci.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Tato hotelová věž disponuje 1 350 moderními pokoji, které nabízejí opulentní relaxaci s dechberoucími výhledy. Prostorné pokoje a apartmá mají rozlohu od 60 do 300 m2, luxusní vybavení na pokoji a pozorný servis jistě povýší váš standard na novou úroveň dokonalosti.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  THE KARL LAGERFELD

  V této hotelové věži, jejíž interiér kompletně navrhl sám Karl Lagerfeld, se můžete ponořit do světa pohostinnosti, luxusního vybavení a odvážného designu. Poznat návrhářův transcendentní svět plný bezkonkurenční kreativity vyjádřené jedinečnou kombinací čínské a západní estetiky, která nově definuje mistrovství přepychového bydlení.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Každý aspekt 271 této věže je ukázkou nenapodobitelného stylu Karla Lagerfelda. Všechny prvky, vzory a materiály byly touto módní ikonou osobně navrženy nebo vybrány a nabízí exkluzivní pohled na jeho osobitou vizi šitou na míru. Po celou dobu pobytu budete neustále žasnout nad tvůrčím projevem talentu, který neznal hranic.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Palazzo Versace Macau

  Hotelová věž pod stylistickým a kreativním vedením samotné Donatelly Versace nabízí pečlivě propracovaný zážitek protknutý návrhářčiným osobitým stylem.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Každý drobný detail v této věži odráží Versace osobně. Povlečení a čalounění na míru prokládané orientálními prvky doplňuje kompletní nabídka nábytku z kolekce Versace Home Collection a špičkové italské řemeslné zpracování.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Potěšte své chuťové pohárky

  Grand Lisboa Palace Resort Macau se může pochlubit celkem 16 různými podniky, které jsou jemným skloubením různých zážitků. Otevírá dveře do gastronomických konceptů, kde na vás čekají trendy restaurace vedené uznávanými šéfkuchaři, některé z nich dokonce oceněné pěti hvězdičkami Forbes Travel Guide. Vynechat byste neměli ani pobočku rodinné italské restaurace ověnčené michelinskou hvězdou.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Vyrazte nakupovat

  A na důkaz, že resort myslí na opravdu všechno, poskytuje svým hostům vlastní nákupní centrum, s rozlohou přesahující 75 000 m2.

  Jeho nabídka zahrnuje široké spektrum světově proslulých značek i unikátního sortimentu. V rámci tohoto nákupního ráje si můžete nakoupit v důvěrně známých buticích. Kromě toho můžete navštívit také jedinečnou zónu nazvanou „Made in Macau“. Tato zóna představuje autentickou podívanou na místní tvorbu a kouzlo města. Od módy a doplňků, až po produkty životního stylu vytvořené místními talenty.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Oáza klidu uprostřed města

  Mezi věžemi resortu se rozkládá zelená zahrada Jardim Secreto o rozloze více než 1 000 m2 s dokonale udržovanou zelení, upravenými terasami a romantickými altánky. V tomto prostoru vyhrazeném výhradně pro hosty resortu můžete naleznout klid a pohodu. Ponoříte se do nádherné zahrady v evropském stylu soustředěné kolem zdobené kopule, která po západu slunce osvětluje prostor nadpozemskou září. Park je osázený stále zelenými stromy a zahrnuje také travnatá bludiště navržená s barokní opulentností a trávníky lemované elegantními pavilony a kolonádou.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Grand Lisboa Palace Resort Macau sjednocuje východní a západní vlivy, nastavuje nové standardy pohostinnosti a poskytuje široké spektrum zážitků. Jeho unikátní architektura kombinuje tradiční čínské motivy s evropskými prvky. Výsledkem je resort plný krásy, kultury a inspirace, která vás zcela pohltí.

  Zdroje: grandlisboapalace.com

  Designérská alchymie: Versace a Lagerfeld oživili hotelový skvost v Macau

  Zaposlouchejte se! Výběr nejlepších módních podcastů

  Nastala doba podcastová, kdy si za mikrofony usedají různorodé osobnosti ve snaze přiblížit své příběhy komukoli a kdekoli na světě. Platformy se hemží každodenně přibývajícími epizodami a najít si ten správný podcast v obrovském audio moři může být náročné. Módní podcasty sice možná nejsou tolik populární jako třeba ty z kategorie true crime, ovšem mnohé z nich se vyplatí sledovat kvůli kvantu užitečných informací, načerpání inspirace nebo relaxaci u nenáročných konverzací. Přinášíme vám přehled těch, které splňují ty nejvyšší standardy pro všechny módní posluchače.

  Módní ikony, modelky a trendsetteři kdysi a dnes: Kdo stojí na vrcholu módy?

  Svérázná Miranda Priestly ve filmu Ďábel nosí Pradu během svého minutového monologu o blankytně modré dokonale vystihla řetězec módních trendů. Tento jednoduchý vzorec však již nelze tak snadno aplikovat. Mezi návrháře, celebrity, modelky a it-girls, kteří donedávna určovali chod módy, se do rovnice zamotaly sociální sítě, influenceři a generace Z. Jak moc kontrastní a relevantní je vliv módních ikon a známých osobností na to, co je aktuálně v kurzu, ve srovnání s předchozími dekádami?

  Tom Ford sklidil v Miláně úspěch, Prada předvedla návrhy plné pohybu a Etro oslavilo umění vzorů

  Další den Milánského týdne módy odhalil hned několik z vysoce očekávaných přehlídek. Patřila mezi ně ta od Toma Forda, kterou navrhl nový kreativní ředitel značky Peter Hawkings. Podobné pozornosti se ovšem dočkala také show Prada, která vždy patří mezi ty nejvíce sledované. Změť vzorů pak do jinak "poklidných" barevných palet vnesla společnost Etro.

  Právo ženy na boty! Investujte do těch nejnadčasovějších modelů

  "Každá žena má právo na boty." Alespoň tak zní český název jednoho z ikonických dílů seriálu Sex ve městě. Dnes vám představíme obuv, jejíž šarm bude zářit nejen dnes, ale i za deset let. Od nádherných lodiček až po pohodlné tenisky. Co je spojuje, je nadčasový design, který nezávisí na sezóně, ale září v každém okamžiku. Navíc budete mile překvapeni, jak snadno a rychle dokážete zkombinovat tuto obuv s vaším celkovým outfitem.