Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Vstupte s námi do světa, kde prvotřídní dokonalost splyne s vizionářskou estetikou, vytvářející jedinečný integrovaný resort. Představujeme vám Grand Lisboa Palace Resort v Macau. Jedná se o okouzlující místo, kde se vaše sny o luxusu a kráse stanou skutečností.

  V tomto kouzelném prostředí, se můžete těšit na vynikající ubytování od mezinárodně uznávaných značek, ale také na vynikající jídlo a příjemné chvíle ve wellness, které pohladí tělo i duši. To však není vše. Nyní máte možnost předefinovat, co znamená luxusní dovolená. Zažít různorodé lifestylové zážitky plné radosti v nádherném a atraktivním prostředí.

  Resort se skládá ze tří věží, které vám nyní jednu po druhé představíme.

  Grand Lisboa Palace Macau

  Tato část komplexu je ohromující poctou bohatému kulturnímu dědictví a tradicím Macau. Nabízí eleganci a přepychové pohodlí oceněné pěti hvězdičkami časopisu Forbes Travel Guide. Hotelová věž představuje exotickou velkolepost souznění Východu a Západu, která je prezentována v elegantních a vytříbených detailech, od moderních interiérů inspirovaných chinoiserií až po umělecká díla vytvořená na zakázku slavnými místními umělci.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Tato hotelová věž disponuje 1 350 moderními pokoji, které nabízejí opulentní relaxaci s dechberoucími výhledy. Prostorné pokoje a apartmá mají rozlohu od 60 do 300 m2, luxusní vybavení na pokoji a pozorný servis jistě povýší váš standard na novou úroveň dokonalosti.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  THE KARL LAGERFELD

  V této hotelové věži, jejíž interiér kompletně navrhl sám Karl Lagerfeld, se můžete ponořit do světa pohostinnosti, luxusního vybavení a odvážného designu. Poznat návrhářův transcendentní svět plný bezkonkurenční kreativity vyjádřené jedinečnou kombinací čínské a západní estetiky, která nově definuje mistrovství přepychového bydlení.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Každý aspekt 271 této věže je ukázkou nenapodobitelného stylu Karla Lagerfelda. Všechny prvky, vzory a materiály byly touto módní ikonou osobně navrženy nebo vybrány a nabízí exkluzivní pohled na jeho osobitou vizi šitou na míru. Po celou dobu pobytu budete neustále žasnout nad tvůrčím projevem talentu, který neznal hranic.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Palazzo Versace Macau

  Hotelová věž pod stylistickým a kreativním vedením samotné Donatelly Versace nabízí pečlivě propracovaný zážitek protknutý návrhářčiným osobitým stylem.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Každý drobný detail v této věži odráží Versace osobně. Povlečení a čalounění na míru prokládané orientálními prvky doplňuje kompletní nabídka nábytku z kolekce Versace Home Collection a špičkové italské řemeslné zpracování.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Potěšte své chuťové pohárky

  Grand Lisboa Palace Resort Macau se může pochlubit celkem 16 různými podniky, které jsou jemným skloubením různých zážitků. Otevírá dveře do gastronomických konceptů, kde na vás čekají trendy restaurace vedené uznávanými šéfkuchaři, některé z nich dokonce oceněné pěti hvězdičkami Forbes Travel Guide. Vynechat byste neměli ani pobočku rodinné italské restaurace ověnčené michelinskou hvězdou.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Vyrazte nakupovat

  A na důkaz, že resort myslí na opravdu všechno, poskytuje svým hostům vlastní nákupní centrum, s rozlohou přesahující 75 000 m2.

  Jeho nabídka zahrnuje široké spektrum světově proslulých značek i unikátního sortimentu. V rámci tohoto nákupního ráje si můžete nakoupit v důvěrně známých buticích. Kromě toho můžete navštívit také jedinečnou zónu nazvanou „Made in Macau“. Tato zóna představuje autentickou podívanou na místní tvorbu a kouzlo města. Od módy a doplňků, až po produkty životního stylu vytvořené místními talenty.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Oáza klidu uprostřed města

  Mezi věžemi resortu se rozkládá zelená zahrada Jardim Secreto o rozloze více než 1 000 m2 s dokonale udržovanou zelení, upravenými terasami a romantickými altánky. V tomto prostoru vyhrazeném výhradně pro hosty resortu můžete naleznout klid a pohodu. Ponoříte se do nádherné zahrady v evropském stylu soustředěné kolem zdobené kopule, která po západu slunce osvětluje prostor nadpozemskou září. Park je osázený stále zelenými stromy a zahrnuje také travnatá bludiště navržená s barokní opulentností a trávníky lemované elegantními pavilony a kolonádou.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Grand Lisboa Palace Resort Macau sjednocuje východní a západní vlivy, nastavuje nové standardy pohostinnosti a poskytuje široké spektrum zážitků. Jeho unikátní architektura kombinuje tradiční čínské motivy s evropskými prvky. Výsledkem je resort plný krásy, kultury a inspirace, která vás zcela pohltí.

  Zdroje: grandlisboapalace.com

  Designérská alchymie: Versace a Lagerfeld oživili hotelový skvost v Macau

  Najděte o prázdninách své nové já. Vyberte si z trendy letních estetik

  Letošní letní trendy nabízejí jedinečnou příležitost. Dělí se totiž do rozdílných specifických stylů, nabízejících možnost najít o prázdninách své nové já. Jen díky pár kouskům se z vás může stát preppy sportovec, postava z Westernu, boho víla nebo business casual girl boss.

  Missoni prostupuje hlouběji do světa pánské módy. Značí to jeho návrat na Pitti Uomo

  Známá italská značka Missoni se rozhodla přepracovat svůj přístup k pánské módě. Hodlá jí totiž do budoucna věnovat mnohem větší pozornost. Vytvořila proto svěží a uvolněnou kolekci pro jaro a léto 2025. Návrhy představila na jedné z hlavních událostí pánské módy, tedy Pitti Uomo ve Florencii.

  Vyměňte moře za jezera. Vychutnejte si utajený luxus i ničím nerušenou přírodu

  Uzměte si pro sebe letos v létě kousek luxusního ráje. Vyměňte přeplněné pláže u moře za poklidné břehy dech beroucích jezer. Čekat na vás budou romantické loďky, prvotřídní kuchyně i poklidná příroda s jedinečnými výhledy. Vyberte si, u jakého vodního zrcadla si o prázdninách konečně vydechnete.

  Módní novinky v kostce: Calvin Klein vstupuje do nové éry a Paris Hilton spolupracuje s Absolut

  Společnost Calvin Klein prochází změnami, které ji opět dovedou až na runway. Značka Pharrella Williams Humanrace zase vytvoří speciální produkty společně s Dover Street Parfums Market. Novou spolupráci oslavuje také Paris Hilton, a to s výrobcem vodky Absolut. Velkou novinkou je rovněž nová nákupní platforma luxusního zboží Mile.