Více

  Sledujte nás na Instagramu

  Vstupte s námi do světa, kde prvotřídní dokonalost splyne s vizionářskou estetikou, vytvářející jedinečný integrovaný resort. Představujeme vám Grand Lisboa Palace Resort v Macau. Jedná se o okouzlující místo, kde se vaše sny o luxusu a kráse stanou skutečností.

  V tomto kouzelném prostředí, se můžete těšit na vynikající ubytování od mezinárodně uznávaných značek, ale také na vynikající jídlo a příjemné chvíle ve wellness, které pohladí tělo i duši. To však není vše. Nyní máte možnost předefinovat, co znamená luxusní dovolená. Zažít různorodé lifestylové zážitky plné radosti v nádherném a atraktivním prostředí.

  Resort se skládá ze tří věží, které vám nyní jednu po druhé představíme.

  Grand Lisboa Palace Macau

  Tato část komplexu je ohromující poctou bohatému kulturnímu dědictví a tradicím Macau. Nabízí eleganci a přepychové pohodlí oceněné pěti hvězdičkami časopisu Forbes Travel Guide. Hotelová věž představuje exotickou velkolepost souznění Východu a Západu, která je prezentována v elegantních a vytříbených detailech, od moderních interiérů inspirovaných chinoiserií až po umělecká díla vytvořená na zakázku slavnými místními umělci.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Tato hotelová věž disponuje 1 350 moderními pokoji, které nabízejí opulentní relaxaci s dechberoucími výhledy. Prostorné pokoje a apartmá mají rozlohu od 60 do 300 m2, luxusní vybavení na pokoji a pozorný servis jistě povýší váš standard na novou úroveň dokonalosti.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  THE KARL LAGERFELD

  V této hotelové věži, jejíž interiér kompletně navrhl sám Karl Lagerfeld, se můžete ponořit do světa pohostinnosti, luxusního vybavení a odvážného designu. Poznat návrhářův transcendentní svět plný bezkonkurenční kreativity vyjádřené jedinečnou kombinací čínské a západní estetiky, která nově definuje mistrovství přepychového bydlení.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Každý aspekt 271 této věže je ukázkou nenapodobitelného stylu Karla Lagerfelda. Všechny prvky, vzory a materiály byly touto módní ikonou osobně navrženy nebo vybrány a nabízí exkluzivní pohled na jeho osobitou vizi šitou na míru. Po celou dobu pobytu budete neustále žasnout nad tvůrčím projevem talentu, který neznal hranic.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Palazzo Versace Macau

  Hotelová věž pod stylistickým a kreativním vedením samotné Donatelly Versace nabízí pečlivě propracovaný zážitek protknutý návrhářčiným osobitým stylem.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Každý drobný detail v této věži odráží Versace osobně. Povlečení a čalounění na míru prokládané orientálními prvky doplňuje kompletní nabídka nábytku z kolekce Versace Home Collection a špičkové italské řemeslné zpracování.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Potěšte své chuťové pohárky

  Grand Lisboa Palace Resort Macau se může pochlubit celkem 16 různými podniky, které jsou jemným skloubením různých zážitků. Otevírá dveře do gastronomických konceptů, kde na vás čekají trendy restaurace vedené uznávanými šéfkuchaři, některé z nich dokonce oceněné pěti hvězdičkami Forbes Travel Guide. Vynechat byste neměli ani pobočku rodinné italské restaurace ověnčené michelinskou hvězdou.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Vyrazte nakupovat

  A na důkaz, že resort myslí na opravdu všechno, poskytuje svým hostům vlastní nákupní centrum, s rozlohou přesahující 75 000 m2.

  Jeho nabídka zahrnuje široké spektrum světově proslulých značek i unikátního sortimentu. V rámci tohoto nákupního ráje si můžete nakoupit v důvěrně známých buticích. Kromě toho můžete navštívit také jedinečnou zónu nazvanou „Made in Macau“. Tato zóna představuje autentickou podívanou na místní tvorbu a kouzlo města. Od módy a doplňků, až po produkty životního stylu vytvořené místními talenty.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Oáza klidu uprostřed města

  Mezi věžemi resortu se rozkládá zelená zahrada Jardim Secreto o rozloze více než 1 000 m2 s dokonale udržovanou zelení, upravenými terasami a romantickými altánky. V tomto prostoru vyhrazeném výhradně pro hosty resortu můžete naleznout klid a pohodu. Ponoříte se do nádherné zahrady v evropském stylu soustředěné kolem zdobené kopule, která po západu slunce osvětluje prostor nadpozemskou září. Park je osázený stále zelenými stromy a zahrnuje také travnatá bludiště navržená s barokní opulentností a trávníky lemované elegantními pavilony a kolonádou.

  Foto: Grand Lisboa Palace Resort Macau

  Grand Lisboa Palace Resort Macau sjednocuje východní a západní vlivy, nastavuje nové standardy pohostinnosti a poskytuje široké spektrum zážitků. Jeho unikátní architektura kombinuje tradiční čínské motivy s evropskými prvky. Výsledkem je resort plný krásy, kultury a inspirace, která vás zcela pohltí.

  Zdroje: grandlisboapalace.com

  Designérská alchymie: Versace a Lagerfeld oživili hotelový skvost v Macau

  PFW: Různorodý mix Dries Van Noten kontrastoval s dech beroucí jednoduchostí Courrèges a Balmain

  Další den očekávaného Pařížského týdne módy nabídl kontrastující kolekce. Na jedné straně stál pestrobarevný mix módního domu Dries Van Noten. Jeho kombinace různých odstínů i materiálu tak skvěle kontrastovala s jednoduššími kolekcemi značek Courrèges a Balmain. Zaměřily se totiž spíše na minimalistické střihy a neutrální tóny.

  TikTok pohltil zodpovědný trend. Vede uživatele k tomu, aby neutráceli

  Uživatelé platformy TikTok už od loňského roku sledují čím dál zodpovědnější trendy. Vlna takzvaného de-influencingu dala letos vzniknout dalšímu populárnímu hashtagu s názvem no spend. Jedná se o směr usilující o to, aby lidé přestali utrácet za zbytečnosti. Většina z nich totiž nakupuje produkty, které jim sítě jako TikTok s radostí doporučí.

  Street style napříč světovými metropolemi. Týdny módy opět nadchly různorodými kreacemi

  Týdny módy ve světových metropolích přináší především nejnovější módní kolekce. Slouží ale také jako scéna pro předvádění street stylu, a to v jeho nejživější podobě. Každý rok přináší fashion week události dokonalou paletu různorodých stylů, které zrcadlí bohatství kreativity a osobitosti jednotlivých módních nadšenců. 

  PFW: Dior vzdal hold módní revoluci 60. let a Saint Laurent zachytil transparentní křehkost

  Pařížský týden módy hned druhý den odhalil přehlídky dvou legendárních módních domů. Kreativní ředitelka Dior Maria Grazia Chiuri v nejnovější kolekci oslavila práci návrháře Marca Bohan. Vzdala proto hold módě 60. let minulého století. Anthony Vaccarello zase v návrzích pro Saint Laurent perfektně vyzdvihl koncept křehkosti i transparentnosti.