Více

  RECORDS

  Chanel

  Versace

  Dolce Gabbana

  Loro Piana

  Sledujte nás na Instagramu

  Velké duo je zpět! Puma včera zveřejnila na svém instagramovém účtu příspěvek s oznámením návratu ikony. Hvězda a módní star se znovu vrhne do spolupráce s jedním z největších světových výrobců sportovního vybavení. Síly spojily už v roce 2014, kdy se zpěvačka stala kreativní ředitelkou dámského oddělení. Mějte se na pozoru, přichází nová vlna Fenty x Puma.

  Puma a Rihanna se opět spojily, aby společně vytvořily něco nového a inovativního pro módní průmysl. Poprvé začala Rihanna spolupracovat s Pumou v roce 2014 a to jako kreativní ředitelka dámské sekce. Byla to pro Pumu dobrá volba? Rozhodně ano! Rihanna vnesla značce novou energii a svůj unikátní styl. Partnerství bylo velmi úspěšné a přineslo mnoho nových fanoušků.

  V roce 2017 se však jejich cesty rozdělily a dokonalá Riri tak měla šanci pracovat na svých vlastních projektech. Nikdo z nás si nemohl být jistý, jestli tyto dvě značky ještě někdy spojí síly. Dnes je ale situace jiná a Puma přichází s velkou návratovou novinkou. Fanoušci se těší na dávku jedinečnosti a unikátnosti. Minulá spolupráce byla velmi úspěšná. Nikdy nezapomene na klasické tenisky Puma s vysokou podrážkou.

  Marketingový tah a sázka na jistotu

  Rihanna není ve světě módy žádným nováčkem, v minulosti jsme ji mohli mimo jiné vidět v čele značek jako jsou Armani, Adidas, River Isla nebo Dior. Nedávno oznámila Puma rekordní výsledky za uplynulý rok 2022 s tím, že v roce 2023 očekává zpomalení. Možná právě díky tomu zvolila jistotou v podobě značky Fenty. Bohužel s velkým jménem přijde i zvýšení ceny a tak si na koupi nových věcí budete muset sáhnout hluboko do kapsy. Cena vystřelí i díky větší poptávce po ikonické zpěvačce, která nedávno vystoupila na jedné z nejprestižnějších sportovních akcí, Super Bowlu. 

  Jistou indicii o možném návratu jsme dostali již před několika dny od samotné Riri. Ta po vystoupení vytáhla ikonické tenisky King Avanti Premium. Oba partneři přinášejí do této spolupráce své unikátní nápady a styl, takže můžeme očekávat jedinečné kousky, které opět osloví celý svět. Bližší informace o samotné kolekci nebo datu vydání jsou ale zatím zahalena tajemstvím.

  Zdroj: WWD, Papermag, Instagram

  Fenty x Puma. Ikonická Rihanna a sportovní značka obnovují úspěšnou spolupráci

  Pod vlivem alternativní módy. Léto jako z kultovního seriálu Sex Education

  Co to vlastně alternativní móda znamená? Jde o módní poselství, které ani z daleka nepodléhá aktuálním trendům. Je to kreativní výraz, vybočující z mainstreamových a konvenčních kreací, přičemž často čerpá z minulosti či nejrůznějších subkultur. Nejzářnějším příkladem je punkový odkaz Vivienne Westwood, nově se sem masově začleňují upcycled kousky, téměř cokoliv háčkovaného, ale i takzvaný goblincore.

  Kolik vody oblékáme? V oblečení se budeme topit, dokud neskončíme na suchu

  Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik vody oblékáte? Vlastně v oblečení doslova plaveme, a to možná více doslova, než by vás zprvu napadlo. Voda je zásadní pro všechny formy života na Zemi. Módní průmysl je bohužel obrovským spotřebitelem a znečišťovatelem vodních toků. Největší značky toho přitom většinou v oblasti hospodaření s vodou dělají nejméně.

  S jakými botami naladíte perfektní summer chic? Zaměřte se na pantofle, žabky i mokasíny

  Období dovolených se blíží a těšení se na léto narůstá. Dokonce nás nedávno překvapilo několik téměř tropických teplot. Ani se tak nenadějeme a brzy rovnou přeskočíme z jara do léta. Trendy z přehlídkových mol pak naznačují lehce bohémský vibe. Snad nikdy jsme nezaznamenali tak vkusnou nabídku mokasín, pantoflí nebo žabek. O pohodlí se tedy letos v létě bát nemusíte.

  Mají luxusní značky stále hodnotu? Možná si nekupujete módu, nýbrž iluzi

  Luxusní značky byly dlouhou dobu synonymem prestiže, kvality a exkluzivity. V posledních letech však čelí různým výzvám, které ovlivňují jejich postavení na trhu a význam pro spotřebitele. Položte si otázku, proč si zrovna vy luxusní značky kupujete? Proč za ně platíte? Možná zjistíte, že vaše tužby nejsou tak úplně vaše.