More

  Velké duo je zpět! Puma včera zveřejnila na svém instagramovém účtu příspěvek s oznámením návratu ikony. Hvězda a módní star se znovu vrhne do spolupráce s jedním z největších světových výrobců sportovního vybavení. Síly spojily už v roce 2014, kdy se zpěvačka stala kreativní ředitelkou dámského oddělení. Mějte se na pozoru, přichází nová vlna Fenty x Puma.

  Puma a Rihanna se opět spojily, aby společně vytvořily něco nového a inovativního pro módní průmysl. Poprvé začala Rihanna spolupracovat s Pumou v roce 2014 a to jako kreativní ředitelka dámské sekce. Byla to pro Pumu dobrá volba? Rozhodně ano! Rihanna vnesla značce novou energii a svůj unikátní styl. Partnerství bylo velmi úspěšné a přineslo mnoho nových fanoušků.

  V roce 2017 se však jejich cesty rozdělily a dokonalá Riri tak měla šanci pracovat na svých vlastních projektech. Nikdo z nás si nemohl být jistý, jestli tyto dvě značky ještě někdy spojí síly. Dnes je ale situace jiná a Puma přichází s velkou návratovou novinkou. Fanoušci se těší na dávku jedinečnosti a unikátnosti. Minulá spolupráce byla velmi úspěšná. Nikdy nezapomene na klasické tenisky Puma s vysokou podrážkou.

  Marketingový tah a sázka na jistotu

  Rihanna není ve světě módy žádným nováčkem, v minulosti jsme ji mohli mimo jiné vidět v čele značek jako jsou Armani, Adidas, River Isla nebo Dior. Nedávno oznámila Puma rekordní výsledky za uplynulý rok 2022 s tím, že v roce 2023 očekává zpomalení. Možná právě díky tomu zvolila jistotou v podobě značky Fenty. Bohužel s velkým jménem přijde i zvýšení ceny a tak si na koupi nových věcí budete muset sáhnout hluboko do kapsy. Cena vystřelí i díky větší poptávce po ikonické zpěvačce, která nedávno vystoupila na jedné z nejprestižnějších sportovních akcí, Super Bowlu. 

  Jistou indicii o možném návratu jsme dostali již před několika dny od samotné Riri. Ta po vystoupení vytáhla ikonické tenisky King Avanti Premium. Oba partneři přinášejí do této spolupráce své unikátní nápady a styl, takže můžeme očekávat jedinečné kousky, které opět osloví celý svět. Bližší informace o samotné kolekci nebo datu vydání jsou ale zatím zahalena tajemstvím.

  Zdroj: WWD, Papermag, Instagram

  Fenty x Puma. Ikonická Rihanna a sportovní značka obnovují úspěšnou spolupráci

  Paříž zhlédla další přehlídky. Na scénu nastoupil Marni, Dries Van Noten, Courrèges i Rahul Mishra

  Návštěvníci Pařížského týdne módy si užili další vysoce očekávané přehlídky. Patřila mezi ně minimalistická a elegantní show značky Courrèges. Oceněná byla ovšem i show indického návrháře Rahul Mishra, která přinesla paletu pestrých barev. Úspěšnou premiéru pak oslavila společnost Marni. V Paříži totiž prezentovala poprvé. Van Dries Noten zase překvapil eklektickými variantami klasických kousků.

  It bags jako investice: Které modely od Fendi se vyplatí?

  Absolutně nejprodávanější kabelkou značky Fendi je s největší pravděpodobností legendární Baguette. Po svém debutu v 90. letech způsobila značný rozruch a je často označována za první it bag moderní éry. Značka sama mimo jiné aktivně rozšiřuje své portfolio o další úspěšné modely. Pojďte se s námi podívat, které kabelky mohou představovat nový investiční kousek do vašeho šatníku.

  Nová kolekce Dior komentuje postavení ženy ve společnosti. Využívá symboly čarodějnictví i archivní návrhy

  Maria Grazia Chiuri představila další "rebelskou" přehlídku módního domu Dior. Do kolekce převážně černé barvy zahrnula prvky čarodějnictví, které měly za úkol reflektovat pozici ženy ve společnosti. Návrhářka tak chtěla ironicky poukázat na to, jak jsou v nadále hlavně maskulinním světě chápány. Zapojila ale také motivy typické pro luxusní značku i elegantní archivní návrhy.

  Na vlně stylu: Marvin Korang inspiruje nejen muže svými inovativními a futuristickými looky

  Inspirace nikdy není dostatek. Dnes vám představíme dalšího hrdinu sociálních sítí, kterého považujeme za virtuálního módního guru. Jedná se o influencera, kterého najdete pod uměleckým jménem @futurist. Jeho celé jméno je Marvin Appiah Korang, a jak lze z jeho nickname vyčíst, jeho stylingové tipy směřují k budoucnosti. Marvinovi je pouhých 23 let a pochází z Ghany. Svou kariéru si vybudoval jako stylista a tvůrce obsahu specializující se na experimentální módu a přelomový design. Jeho odvážné kombinace barev a nekonvenční prvky ho katapultovaly mezi nejzajímavější influencery v oblasti módy na sociálních sítích. Sledujte ho a nechte se unést světem budoucnosti.