Velké duo je zpět! Puma včera zveřejnila na svém instagramovém účtu příspěvek s oznámením návratu ikony. Hvězda a módní star se znovu vrhne do spolupráce s jedním z největších světových výrobců sportovního vybavení. Síly spojily už v roce 2014, kdy se zpěvačka stala kreativní ředitelkou dámského oddělení. Mějte se na pozoru, přichází nová vlna Fenty x Puma.

Puma a Rihanna se opět spojily, aby společně vytvořily něco nového a inovativního pro módní průmysl. Poprvé začala Rihanna spolupracovat s Pumou v roce 2014 a to jako kreativní ředitelka dámské sekce. Byla to pro Pumu dobrá volba? Rozhodně ano! Rihanna vnesla značce novou energii a svůj unikátní styl. Partnerství bylo velmi úspěšné a přineslo mnoho nových fanoušků.

V roce 2017 se však jejich cesty rozdělily a dokonalá Riri tak měla šanci pracovat na svých vlastních projektech. Nikdo z nás si nemohl být jistý, jestli tyto dvě značky ještě někdy spojí síly. Dnes je ale situace jiná a Puma přichází s velkou návratovou novinkou. Fanoušci se těší na dávku jedinečnosti a unikátnosti. Minulá spolupráce byla velmi úspěšná. Nikdy nezapomene na klasické tenisky Puma s vysokou podrážkou.

Marketingový tah a sázka na jistotu

Rihanna není ve světě módy žádným nováčkem, v minulosti jsme ji mohli mimo jiné vidět v čele značek jako jsou Armani, Adidas, River Isla nebo Dior. Nedávno oznámila Puma rekordní výsledky za uplynulý rok 2022 s tím, že v roce 2023 očekává zpomalení. Možná právě díky tomu zvolila jistotou v podobě značky Fenty. Bohužel s velkým jménem přijde i zvýšení ceny a tak si na koupi nových věcí budete muset sáhnout hluboko do kapsy. Cena vystřelí i díky větší poptávce po ikonické zpěvačce, která nedávno vystoupila na jedné z nejprestižnějších sportovních akcí, Super Bowlu. 

Jistou indicii o možném návratu jsme dostali již před několika dny od samotné Riri. Ta po vystoupení vytáhla ikonické tenisky King Avanti Premium. Oba partneři přinášejí do této spolupráce své unikátní nápady a styl, takže můžeme očekávat jedinečné kousky, které opět osloví celý svět. Bližší informace o samotné kolekci nebo datu vydání jsou ale zatím zahalena tajemstvím.

Zdroj: WWD, Papermag, Instagram

Fenty x Puma. Ikonická Rihanna a sportovní značka obnovují úspěšnou spolupráci

Luxusní módní značky, na které si potrpí nejbohatší lidé

Luxusní móda je nejčastěji spojována se značkami prezentovanými na týdnech módy, díky kterým se stávají veřejně známými. Ale i ve světě špičkového stylu existují skryté drahokamy, které si zakládají na své exkluzivitě. V oblibě je má především "nejvyšší třída". Pojďte se tedy podívat, do jakých značek se často oblékají celebrity, světoví vůdci nebo i ti, kterým proudí v žilách modrá krev.

Moncler zachytil ve spolupráci s Aliciou Keys ducha New Yorku. Inspiroval se jejími sny z 90. let

V nové kolekci italské značky Moncler představila Alicia Keys své nejhlubší dojmy z New Yorku. Oversized sportovní bundy, bucket hat, úzké halter topy a neonové barvy tak vystihují 90. léta Manhattanu.

Šátek jako sezónní nezbytnost. Vytvořte z obyčejného doplňku neodolatelný kousek

Šátek je od dávných dob nepostradatelným doplňkem, který by neměl chybět v žádném šatníku. S jarem přichází několik možností, jak ho nosit. I se simple lookem takový šátek dokáže divy. Podívejte se s námi na TOP 5 nápadů, které z vás vykouzlí královnu šátků!